دلخوشی ها کم نیست

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

مهربانی های هم اتاقی ام توی خوابگاه خیلی دلچسبه

شبیه یک مهربونی دوست به یه دوست دیگه

چای اوردنش و قندی که کنار چایش میزاره و خیلی حس خوشبختی رو در من بیدار می کنه این که یه عشق واقعی دارم، کسی هست که منو دوست داره و برام توی کتری استیل کوچولوی یه نفره اش آب جوش میاره

استادم که به اون یکی دوستم زنگ زده و پرسیده فلانی مقاله اش به ذستم نرسیده بهش بگو حیفه زودتر برسونه به دستم تا نمره اس رو بزارم تو سایت

دوستی که وبلاگم رو میخونه و میپرسه حالم رو

مهم بودنم رو خیلی دوست دارم و عاشق این دنیایی هستم که خدا این مدلی افریدتش و ازش ممنونم و از همه ی ادمهای خیلی مهربونی که توی زندگیم هستن و بودن خیلی زیاد ممنونم امیدوارم زندگیاشون پر از مهربونی خدا و آدما باشه

اصلا دنیا خیلی قشنگتر از اون دخمه ی تنگ و تاریک نصورات اشتباهمه.

طبقه ی سوم و کاج های تو هم تنیده شده ای که تراس روبروشونه و بارها نقاشی رنگی رنگی وسبز خدا رو می بینم و کیف می کنم و آسمون و منی که با درخت و اسمون کلا میرم رو ابرا از احساس خوب و خوشحالی و خوشبختی.

مامان و اون یکی دوستم توی مشهد که دل نگرانم شده بودن و به خاطر خواب افتادنم و تلفن جواب ندادنم دعوام کردن این یعنی که خیلیا هستن که خیلی دوستم دارن.

برای این همه مهربونی چقدر باید خوشحالی کنم و خدا رو شکر کنم و حال کنم با زندگیم خدایا خیلی مرسی

ãäÈÚ

مشخصات

• منبع: http://hametalasham.blogfa.com/post/470
  • کلمات کلیدی: خیلی ,دوست ,مهربونی ,دوستم
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما
عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613

شماره تماس دوم از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل